پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی
حاج شیخ یعسوب الدین رستگار جویباری

 فتوای معظم‌له پیرامون قرارداد ننگین و نکبت بار جامع ۲۵ ساله‌ی استعمار و استثمار ایران توسط چین با دستان ناپاک و منحوس خامنه‌ای بغدادی

فتوای معظم‌له پیرامون قرارداد ننگین و نکبت بار جامع ۲۵ ساله‌ی استعمار و استثمار ایران توسط چین با دستان ناپاک و منحوس خامنه‌ای بغدادی

185 بازدید تاریخ انتشار : 1400/01/16 دسته بندی : بیانات

 بـــِســـْمِ اللهِ قــاصــــِم‌ الجــــَبـــّارينَ

اعلام میگردد برگزاری هرگونه جشن و سرور میلاد با سعادت حضرت بقیة‌الله‌الاعظم روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء در این برهه از زمان که با نقشه های شوم و شیطانی از پیش تعیین شده، مقارن گردید با مستعمره نمودن ایران‌یکتاپرست برای چین کمونیست و قرار دادن مال و جان و ناموس ملت و مملکت به این خداناباوران، وحشی‌ترین وحشیان عالم (شرالدابة)، با دستان ناپاک و منحوس ضحاک سفاک زمان، اعظم الخائنین و سلطان الجائرین، خامنه‌ای بغدادی به هر نحو و شکل، و همچنین سکوت ذلت‌بار و نقمت‌زا در برابر این فاجعه‌ی عظما از طرف مراجع دینی و علما و فضلا و دانشمندان و اندیشمندان خصوصا، و باقی آحاد ملت مظلوم ایران عموما، خیانتی بس عظیم به ساحت مقدس قطب عالم امکان و مدار دهر حضرت صاحب الزمان امام مهدی عجّل الله تعالی فرجه الشّریف می‌باشد و حرام قطعی است.
یعسوب الدین رستگار جویباری
۱۴ شعبان المعظم ۱۴۴۲


                بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
       یـَــا عَلـــی مُـرْتَــضــی ولیّ الله مَـدَدْ

جهان آفرین خطاب به مؤمنان راستين می‌فرماید: «يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا عَدُوِّي وَعَدُوَّكُمْ أَوْلِيَاءَ تُلْقُونَ إِلَيْهِمْ بِالْمَوَدَّةِ — إِنْ يَثْقَفُوكُمْ يَكُونُوا لَكُمْ أَعْدَاءً وَيَبْسُطُوا إِلَيْكُمْ أَيْدِيَهُمْ وَأَلْسِنَتَهُمْ بِالسُّوءِ وَوَدُّوا لَوْ تَكْفُرُونَ»الْـمُمْتَحنة: ۱–۲)
با دشمنان من و دشمنان خود دوستی نبندید، و تکیه‌گاه خود قرار ندهید و ابراز علاقه نکنید–زیرا آنان با این رابطه دوستانه احمقانه یک طرفه شما، اگر روزی بشما دست یابند و بر شما مسلط شوند بجان و مال و ناموس و مملکت و مرز و بوم شما تجاوز می‌کنند، و با زبانهای شیطانی‌شان بشما ناسزا و بدگویی می‌کنند، و دوست دارند تا شما را به کفرشان برگردانند:

جشن پانزدهم شعبان المعظّم سال (۱۴۴۲ ق=۱۴۰۰ ش) از دیدگاهِ مجاهدِ نستوه، حضرت آیة الله العظمی حاج شیخ یعسوب الدّین رستگار جویباری مدظله‌العالی:
پرسشهای گروهی از طبقات مختلف از معظّم‌ له در برگزاری جشن پانزدهم شعبان المعظّم‌ سال (۱۴۴۲هــ ق) همزمان با امضای قرارداد ننگین و نکبت‌بار جامع ۲۵ ساله و قراردادن جان و مال و ناموس ملت و مملکت ایران کهن، (سرزمین یکتاپرستان) و مستعمره نمودن آن برای چین کمونیست(شرالدابة) اين خداناباوران، وحشی‌ترین وحشی‌های تاریخ، بدترین و زشت‌ترین و منفورترین موجود جهان آفرینش، توسط خامنه‌ای‌بغدادی اعظم الخائنین و سلطان الجائرین و اشقی‌الآخرین.

پاسخهای بسیار فشرده:
ضروریست که با ذکر دو جریان اجمالاً، پاسخ به پرسشها بیان گردد
بنده پس از اتمام چک نویس (مسودّه) تفسیر کبیر البصائر در (۴۰) جلد، قبل از تنظیم آن به صورت (۶۰) جلد از اعضای جلسه، معروف به (عشره کامله= ده نفره) به عنوان عضو ثابت جلسه دعوت شدم، که اعضای آن که از جمله آنها (علی مشکینی) بوده‌است که اعضا از پاکنویس بسیار بهره می‌بردند.
تا اینکه خمینی، معروف به هندی زاده، با طرح و نقشه‌های شیطانی از پیش تعیین شده بیگانگان، از عراق در سال (۱۳۵۷) به فرانسه، کشور سوسیالیستی (زائیده کمونیست) منتقل شد، تا پس از معامله و داد و ستد، بزک و امام درست شده ی  فرانسه، توسط حسن روحانی (خَسَنِ روغانی) به عنوان امام در مسجد ارک تهران معرفی و بر ملت غافل از بازیهای سیاسی پشت صحنه، بر ملت ایران اِماله شود.
خمینی (هندی زاده) در اَوائل اقامت خود در فرانسه، ضمن دو بیان کوتاه گفت:
۱–مرجعیّت باید یک‌کاسه شود (یعنی ولایت مطلقه) تنها برای خود، که نشانگر استبداد مطلق بود، که باعث فساد اعتقادی، اقتصادی، اخلاقی، انسانی و اجتماعی و ... بود.
۲–احزاب و گروهها هستند که مانع از پیشرفت مملکت  می‌شوند که نشانگر رژیم تک حزبی و به برده‌گی درآوردن ملت ایران که برخلاف آفرینش انسان دو بعدی، دوقطبی، فطرت و طبیعت و جسم و جان و ... بود.
بنده در حضور اعضای آن جلسه با اعتراض شدید برگفته خمینی (هندی زاده) جلسه را برای همیشه ترک کردم که آیة الله سید محمد رضا گلپایگانی در حضور جمع در منزلش(اوائل سال ۱۳۵۸) از بنده پرسید: این انقلاب را چگونه می‌بینید؟ گفتم 
خمینی از این انقلاب، دو هدف و برنامه دارد: یکی کمونیستی بنام اسلام، دیگری وهابیّت بنام شیعه. و آن جلسه را فراماسون نام نهادم و در کتابهای خود تفصیلا بیان کردم.
کدام مرجعی، کدام عالمی، کدام روحانی، کدام آخوند و کدام طلبه‌ای و... در چنین ایام به اسارت و استثمار در آمدن ایران یکتاپرست به چین منکر خدا، جشن می‌گیرد که این جشن منحوس را دلیلی بر رضایت اقشار مردم از بدترین خیانت و جنایت بجان و جامعه انسانی قرار دهند، و خطرناکتر از ویروس کرونا گرفتار شوند، و در تاریخ ایران این سند بی کفایتی کسانی که تماشاگر بودند ثبت خواهد شد تا آیندگان به داوری بنشینند.

۱–ایران اولین کشور ویژه حضرت ولیّ عصر  امام زمان عجّل الله تعالی فرجه الشّریف از میان کل کشورهای جهان عموماً و کشورهای اسلامی خصوصاً که ملّت یکتا پرستَش در میان بلاهای ویروس کرونای برخاسته و صادره از چین کمونیست ضدخدا، وحشی‌ترین وحشیهای جهان، دست و پا می‌زنند و روزانه هزاران نفر با این بلای برخاسته و صادره از چین کمونیست خداناباوران جان می‌دهند، بیش از هشتاد میلیون جمعیت چنین کشوری (ایران مرکز یکتاپرستی) زانو غم و اندوه در بغل گرفته‌اند و حدود (۱۸۵) نفر از یاران خاص (۳۱۳) آن حضرت علیه‌السلام از این کشور برخواهند‌خواست، وطن فروشی با یک بازی سیاسی و قراردادن آن در ایام جشن ولادت امام زمان ارواحنا له الفداء، چه معنی دارد؟

۲–مملکتی که دربهای حرم امام معصوم، پناهگاه پناه‌جویان و درمانگاه جسم و جان درمان‌طلبان، حضرت عليّ بن موسى الرضا عَلَیْهِ آلافُ التَّحیَّةِ وَ الثّنآء و مساجد مشرّفه و مشاهد مقدّسه و اماکن متبرّکه در حکم مساجد مطهّر که خداوند سبحان می‌فرماید: «وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنْ مَنَعَ مَسَاجِدَ اللَّهِ أَنْ يُذْكَرَ فِيهَا اسْمُهُ وَسَعَىٰ فِي خَرَابِهَا...»البقرة: ١١۴)

۳–بر اثر ویروس کرونای چین کمونیست ضدّ خداوند متعال، وحشی‌ترین وحشیهای جهان، و ارتباط ملّت با ایمان و مظلوم ترین مظلومان جهان با خداوند سبحان در این اماکن مقدسه به فرمان رهبر فاحشه‌ترین و هرزه‌ترین فاحشه‌گان و هرزه‌گان با دستهای ناپاک برده‌گان چینی و وطن فروشان مدعیان دروغین اسلام قطع شده است، جشن ولادت حضرت صاحب الزّمان علیه آلاف التحیَّة و السلام ،
و آمدن هیئت چینی، زشتترین جنبندگان جهان برای مستعمره قراردادن ایران یکتاپرست را برای چین بدترین و منفورترین موجود جهان با دستهای ناپاکترین و دغلباز ترین دغلبازان و بیگانه‌ترین بیگانگان به کشور ایران، یعنی خامنه‌ای بغدادی مَرکبِ مَفلوکِ شیطان، چه مفهومی دارد؟

۴–کشور ویژه حضرت وليّ عصر روحی له الفداء و تنها کشوری از میان بیش از دویست کشورهای جهان که مذهب رسمی آن، مذهب حقّ شیعه اِمامیّه اثنی عشریّه جعفریّه می‌باشد، زمامدار نامشروع و ضدّ بشر آن، و بردگان دربار و وطن‌فروشان و خودباختگان، چین کمونیست، خداناباوران (شرّالدّابّه) را بر ایران مرکز یکتاپرستان مقدم داشته‌اند، چه کسی اِجازه ابلهانه جشن ولادت حضرت صاحب الزّمان عجّل الله تعالی فرجه الشّریف را می‌دهد؟؟؟

یعسوب الدین رستگار جویباری
١٤ شعبان المعظم ۱٤٤٢